Lodówki


 
Porównaj (0)


 
PX 502 Iceberg

PX 502 Iceberg

PX502 Iceberg to śnieżnobiała lodówka SBS, która oferuje dużą przestrzeń i energooszczędną pracę w klasie energetycznej E z silnikiem inwerterowym. Dzięki home barowi masz szybki dostęp do napojów bez niepotrzebnego otwierania całej lodówki i zwiększania jej wydajności. Wygodną częścią lodówki jest również kostkarka do lodu oraz dozownik wody.
Pojemność lodówki to aż 516 litrów, z czego 334 litry przypadają na lodówkę, a 182 na zamrażarkę. Lodówka działa w technologii systemu No Frost, co znacznie ogranicza powstawanie szronu w zamrażarce, a tym samym eliminuje do minimum potrzebę czasochłonnego rozmrażania żywności. Stały poziom wilgoci zapewnia specjalny system cyrkulacji.
Lodówka posiada bardzo nowoczesny wygląd, jest także wyposażona w czytelny wyświetlacz LED, na którym można podejrzeć wszelkie jej ustawienia. Oświetlenie LEDowe zamontowane jest także wewnątrz lodówki, co sprawia, iż użycie jej jest energooszczędne i komfortowe.
Lodówka posiada system zabezpieczeń przed dziećmi, a w środku wykończona jest szkłem o bardzo wysokiej odporności. Jest to urządzenie ciche, gdyż emitowany przez nią hałas utrzymuje się na poziomie jedynie 41 decybeli- za co w największej mierze odpowiada silnik inwerterowy.
Silnik prądu stałego z falownikiem sprawia, iż lodówka zużywa minimalną ilość energii, a także jej części są dłużej żywotne, gdyż taki silnik chroni je przed nadmiernym zużywaniem. Zaletą tego silnika jest także to, iż wewnątrz lodówki utrzymywana jest wciąż stała temperatura (bez żadnych skoków)- niezależnie od liczby otwarć i zamknięć drzwi lodówki i ich częstotliwości.
Więcej informacji
NoFrostInvertorNoise level 41 dBSuper FreezeSuper CoolLED illuminated interiorE
 • Wymiary (WxSxG): 176,5 x 89,7 x 76,1 cm
 • Klasa energetyczna E
 • NO FROST
 • Automatyczna kostkarka do lodu
 • Bar
 • System multi-air flow
 • Wyświetlacz LED
 • Oświetlenie wewnętrzne LED

 
PXI 3652 NFDX

PXI 3652 NFDX

Amerykańska lodówka side by side PXI3652NFDX o łącznej pojemności 365 litrów w klasie energetycznej F. Pojemność lodówki wynosi 261 litrów, a zamrażarka posiada pojemność 104 litrów. Urządzenie ma konstrukcję Nofrost z najpopularniejszymi trybami SuperCool, SuperFreeze i Holiday. Dzięki zastosowanym technologiom na przechowywanej żywności nie osiada szron, a lodówka jest zawsze ustawiona zgodnie z parametrami jakich od niej oczekujesz. Dodatkowym atutem ekonomicznym jest bardzo cichy silnik falownikowy, na który PHILCO udziela 10-letniej gwarancji. Silnik taki w lodówce posiada wiele zalet, a wśród nich jest cicha praca, niskie zużycie energii, najlepsze warunki do przechowywania żywności (statyczny tryb pracy, brak wahań temperatur) oraz większa żywotność lodówki.
Lodówka jest bardzo cicha- emituje ona hałas na poziomie jedynie 42 decybeli. W razie jakiejkolwiek awarii nie musimy się o nic obawiać- jedzenie znajdujące się wewnątrz niej zostanie schłodzone nawet do 10 godzin od wystąpienia problemów z dostawą prądu, etc.
Lodówka oświetlana jest światłem LED, które daje wystarczający poziom jakości, by łatwo było używać urządzenia i znaleźć w nim to, czego szukamy. Lodówka posiada praktyczny pojemnik na kostki lodu, pojemnik do przechowywania jaj, a także półki dostosowane do przechowywania butelek.
Ciemna stal nierdzewna jaką wykończona jest lodówka sprawia, iż całość wygląda imponująco i bardzo nowocześnie. Jest to urządzenie uniwersalne i świetnie sprawdzi się w każdej kuchni, dopełniając aranżacje bardzo klasyczne jak i te ultranowoczesne.
Więcej informacji
NoFrostInvertorNoise level 42 dBSuper FreezeSuper CoolLED illuminated interiorF
 • Wymiary (WxSxG): 184,7 x 75,3 x 68,8 cm
 • Klasa energetyczna F
 • No Frost
 • Silnik inwerterowy

 
PXI 3652 X

PXI 3652 X

Amerykańska lodówka Philco PXI3652X o łącznej pojemności 365 litrów w klasie energetycznej F - to łączna pojemność 261 litrów w lodówce i aż 104 litrów w zamrażarce. Urządzenie ma konstrukcję No Frost z najpopularniejszymi trybami SuperCool, SuperFreeze i Holiday, co pozwala ustawiać ją na wiele sposobów zależnie od potrzeb, a żywność jest zawsze dobrze chłodzona, zaś w lodówce nie osadza się szron. Kolejną zaletą oszczędności kosztów jest bardzo cichy silnik inwerterowy, na który firma PHILCO zapewnia 10-letnią gwarancję. Silnik falownika pozwala na to, by odpowiednia temperatura w lodówce stopniowo rosła lub malała- w zależności od indywidualnych potrzeb i ustawień. Temperatura jest utrzymywana na wymaganym poziomie- nie ma tutaj żadnych wahań. Falownik chroni sprężarkę w lodówce przed maksymalnym obciążeniem, a także zapewnia mniej hałasu (jedynie 42 decybele) oraz pozwala oszczędzać energię i chroni urządzenie przed awariami.
Prezentowany model lodówki pozwala zachować żywność w odpowiedniej temperaturze nawet przez 10 godzin w przypadku problemów z dostawami prądu etc. Praktyczne i gustowne oświetlenie LED zużywa minimum energii, a jednocześnie zapewnia idealną jasność wewnątrz lodówki.
Wnętrze lodówki zaprojektowano tak, by było jak najbardziej praktyczne, a korzystanie z niej intuicyjne. Lodówka posiada szklane półki, pojemnik na kostki lodu oraz na jajka, a także półki dedykowane butelkom.
Elegancki wygląd to w największej mierze minimalizm formy oraz kolor stali nierdzewnej- te dwie cechy sprawiają, iż lodówka ta jest idealnym sprzętem do każdej kuchni- zarówno nowoczesnej jak i klasycznej.
Więcej informacji
NoFrostInvertorNoise level 42 dBSuper FreezeSuper CoolLED illuminated interiorF
 • Wymiary (WxSxG): 184,7 x 75,3 x 68,8 cm
 • Klasa energetyczna F
 • No Frost
 • Silnik inwerterowy

 
PTL 3352

PTL 3352

Jednodrzwiowa lodówka monoklimatyczna PTL3352 jest wyposażona w sześć półek szklanych, które tworzą proste i nietuzinkowe wzornictwo.Klasa energetyczna E plasuje ją wśród najbardziej oszczędnych.Lodówka posiada objętość użytkową 331 l.
Więcej informacji
Noise level 39 dBLED illuminated interiorReversible doorE
 • Klasa energetyczna E
 • Pojemność użytkowa lodówki 331 l
 • Zużycie energii 114 kWh

 
PTB 12232 Bi

PTB 12232 Bi

Lodówka z zamrażarką do zabudowy PTB12232Bi z chłodziarką o pojemności 167 litrów, zamrażarką o pojemności 14 litrów i klasą energetyczną F.
Więcej informacji
Noise level 39 dBLED illuminated interiorAcoustic alarmSmartSuperF
 • Lodówka z zamrażarką do zabudowy
 • Klasa energetyczna F
 • Sterowanie elektroniczne
 • System drzwi przesuwanych

 
PTL 12232 Bi

PTL 12232 Bi

Lodówka monoklimatyczna do zabudowy PTL12232Bi o pojemności 199 l z elektronicznym sterowaniem. Klasa energetyczna F plasuje ją wśród najbardziej oszczędnych.
Więcej informacji
Noise level 39 dBLED illuminated interiorAcoustic alarmSmartSuperF
 • Lodówka do zabudowy
 • Klasa energetyczna F
 • Sterowanie elektroniczne
 • System drzwi przesuwanych

 
PCS 2682 E

PCS 2682 E

Lodówko - zamrażarka Philco PCS2682 E o szerokości 54 cm, posiada antybakteryjny uchwyt i uszczelkę drzwi, które zapobiegają osadzaniu się bakterii na uchwycie oraz w uszczelce. Zmniejsza to ilość bakterii, które dostają się do wnętrza lodówki i zamrażarki, a także przyczynia się do zwiększenia higieny przechowywania żywności. Przejrzystość przechowywanej żywności, a także większą oszczędność energii w lodówce zapewnia oświetlenie LED.
Całkowita pojemność lodówki to aż 268 l, z czego 184 l przypada na lodówkę, a 84 l na zamrażarkę. Lodówka posiada klasę energetyczną E, która jest klasą najwyższą i pozwala generować dużo niższe koszty eksploatacji urządzenia. Roczne zużycie energii to w tym wypadku jedynie 221 kWh.
Minimalistyczna budowa oraz klasyczny kolor biały sprawiają, iż model ten jest modelem bardzo uniwersalnym, który z powodzeniem sprawdzi się w każdej kuchni. To lodówko- zamrażarka odpowiednia, jeśli szukasz urządzenia kompaktowego, ale pojemnego i oszczędnego. Lodówka pracuje bardzo cicho, a poziom hałasu jaki emituje to jedynie 40 decybeli.
Więcej informacji
Noise level 40 dBLED illuminated interiorReversible doorE
 • Klasa energetyczna E
 • Oświetlenie ledowe
 • Antybakteryjna uszczelka i uchwyt

 
PTB 1931

PTB 1931

Jednodrzwiowa lodówko zamrażarka  Philco PTB 1931 jest popularna ze względu na swoja wysokości 123 cm i pojemnośc 179 l/17 l.
Więcej informacji
Noise level 41 dBLED illuminated interiorReversible doorF
 • Klasa energetyczna F
 • Sterowanie mechaniczne
 • Oswietlenie LED
 • Zmiana kierunku otwierania drzwi

 
PTB 1132

PTB 1132

PHILCO PTB 1132 to chłodziarko zamrażarka, która z powodzeniem sprawdzi się w każdej kuchni. Kompaktowe rozmiary sprawiają, iż jest to idealny sprzęt dla niedużej rodziny, a także może być świetnym rozwiązaniem w biurze lub w akademiku. Lodówka posiada biały kolor, jej łączna pojemność to 113 l, z czego 97 l przypada na lodówkę, a 16 l na zamrażarkę. Urządzenie pracuje w klasie energetycznej F, co oznacza, iż jest to sprzęt ekonomicznie zużywający prąd.
To lodówko- zamrażarka dla każdego, kto szuka urządzenia niedużego, ale nowoczesnego oraz pozwalającego oszczędzać. Roczne zużycie energii to w tym wypadku jedynie 175 kWh.
Lodówka posiada dobrze i praktycznie zaprojektowane wnętrze, w którym znajdziemy półki ze szkła z regulowaną wysokością, półki na drzwiach- w tym dedykowana półka na 2 l butelki oraz szufladę przeznaczoną do przechowywania świeżych produktów, jak np. owoce lub warzywa. Mimo niewielkich rozmiarów, wnętrze lodówki i zamrażarki jest bardzo pojemne i można w nim przechowywać każdą kategorie produktów, a także kosmetyki czy lekarstwa.
Lodówka ta jest urządzeniem bardzo cichym- jej poziom hałasu to jedynie 39 decybeli.
Więcej informacji
Noise level 39 dBLED illuminated interiorReversible doorF
 • Klasa energetyczna F
 • Sterowanie mechaniczne
 • Oświetlenie ledowe
 • Półki w drzwiach na butelki 2 l

 
 

O firmie

O firmie

Nazwa Philco stała się dla kilku generacji konsumentów symbolem wysokiej jakości urządzeń - przede wszystkim pralek.

Więcej