Lodówki


 
Porównaj (0)


 
NEW PX 5601 NFDX

PX 5601 NFDX

Amerykańska lodówka side by side Philco PX5601NFDX, w luksusowym designie z ciemnej stali nierdzewnej Dark Inox jest wyposażona w technologię Double NoFrost, dzięki której lodówka nie wymaga rozmrażania. Część chłodząca posiada opcję szybkiego schładzania żywności SuperCool. Żywność jest schładzana równomiernie, za co odpowiada bardzo praktyczna funkcja Coldwrap. Zamrażarka posiada opcję szybkiego zamrażania żywności SuperFreeze. Funkcja VitaStore służy do długotrwałego przechowywania owoców i warzyw bez utraty witamin, wartości odżywczych i bez wysychania. Letnie orzeźwienie dzięki trybowi QDrink pomoże Ci szybko schłodzić napoje, a do przygotowania zimnych napojów czy drinków przyda się także lód, który uzyskamy dzięki obrotowej kostkarce do lodu.  Szuflada Fresh Zone służy do przechowywania owoców i warzyw w lodówce w odpowiedniej temperaturze i wilgotności. Komora Mięso i Ryby służy do prawidłowego przechowywania mięsa i ryb, które będziesz spożywać w ciągu najbliższych trzech dni, a także do prawidłowego rozmrażania mrożonek w lodówce. Odpowiedni poziom jasności światła w lodówce, a także wyższą oszczędność energii zapewnia oświetlenie LED, a także regulowane tryby oszczędzania energii Holiday i Eco.
Lodówka jest zarówno praktyczna jak i elegancka, co pozwala uczynić ją ciekawą ozdobą każdej nowoczesnej i dobrze wyposażonej kuchni. Powierzchnia ze stali nierdzewnej, mimo iż jest ciemna, nie powoduje pozostawiania na sobie mało estetycznych odcisków palców. Lodówkę można łatwo programować i ustawiać dzięki sterowaniu dotykowemu na czytelnym wyświetlaczu.
Całkowita pojemność lodówki to aż 560l (chłodziarka 390l i zamrażarka 170l). Lodówka pozwala na ustawienie temperatury chłodzenia w zakresie 0-6 stopni Celsjusza, zaś zamrażarka od – 13 do -21 stopni Celsjusza. Bardzo praktycznym rozwiązaniem jest to, iż czas przechowywania żywności w odpowiedniej niskiej temperaturze to nawet 12 godzin po niespodziewanym wyłączeniu prądu (np. W przypadku awarii).
Więcej informacji
Double NoFrostA+Super FreezeSuper CoolMeat&FishLED illuminated interior
 • Wymiary (WxSxG): 185 x 91 x 75 cm
 • Klasa energetyczna A+
 • Double NoFrost
 • Szuflada Fresh Zone z teleskopowym wysuwem
 • Szybkie chłodzenie napojów QDrink
 • Oświetlenie ledowe
 • Sterowanie dotykowe

 
NEW PX 502 Iceberg

PX 502 Iceberg

PX502 Iceberg to śnieżnobiała lodówka SBS, która oferuje dużą przestrzeń i energooszczędną pracę w klasie energetycznej E z silnikiem inwerterowym. Dzięki home barowi masz szybki dostęp do napojów bez niepotrzebnego otwierania całej lodówki i zwiększania jej wydajności. Wygodną częścią lodówki jest również kostkarka do lodu oraz dozownik wody.
Pojemność lodówki to aż 490 litrów, z czego 334 litry przypadają na lodówkę, a 156 na zamrażarkę. Lodówka działa w technologii systemu No Frost, co znacznie ogranicza powstawanie szronu w zamrażarce, a tym samym eliminuje do minimum potrzebę czasochłonnego rozmrażania żywności. Stały poziom wilgoci zapewnia specjalny system cyrkulacji.
Lodówka posiada bardzo nowoczesny wygląd, jest także wyposażona w czytelny wyświetlacz LED, na którym można podejrzeć wszelkie jej ustawienia. Oświetlenie LEDowe zamontowane jest także wewnątrz lodówki, co sprawia, iż użycie jej jest energooszczędne i komfortowe.
Lodówka posiada system zabezpieczeń przed dziećmi, a w środku wykończona jest szkłem o bardzo wysokiej odporności. Jest to urządzenie ciche, gdyż emitowany przez nią hałas utrzymuje się na poziomie jedynie 41 decybeli- za co w największej mierze odpowiada silnik inwerterowy.
Silnik prądu stałego z falownikiem sprawia, iż lodówka zużywa minimalną ilość energii, a także jej części są dłużej żywotne, gdyż taki silnik chroni je przed nadmiernym zużywaniem. Zaletą tego silnika jest także to, iż wewnątrz lodówki utrzymywana jest wciąż stała temperatura (bez żadnych skoków)- niezależnie od liczby otwarć i zamknięć drzwi lodówki i ich częstotliwości.
Więcej informacji
NoFrostInvertorCapacity 334 l / 156 lNoise level 41 dBSuper FreezeSuper CoolE
 • Wymiary (WxSxG): 176,5 x 89,7 x 76,1 cm
 • Klasa energetyczna E
 • NO FROST
 • Automatyczna kostkarka do lodu
 • Bar
 • System multi-air flow
 • Wyświetlacz LED
 • Oświetlenie wewnętrzne LED

 
NEW PXI 3652 NFDX

PXI 3652 NFDX

Amerykańska lodówka side by side PXI3652NFDX o łącznej pojemności 365 litrów w klasie energetycznej F. Pojemność lodówki wynosi 261 litrów, a zamrażarka posiada pojemność 104 litrów. Urządzenie ma konstrukcję Nofrost z najpopularniejszymi trybami SuperCool, SuperFreeze i Holiday. Dzięki zastosowanym technologiom na przechowywanej żywności nie osiada szron, a lodówka jest zawsze ustawiona zgodnie z parametrami jakich od niej oczekujesz. Dodatkowym atutem ekonomicznym jest bardzo cichy silnik falownikowy, na który PHILCO udziela 10-letniej gwarancji. Silnik taki w lodówce posiada wiele zalet, a wśród nich jest cicha praca, niskie zużycie energii, najlepsze warunki do przechowywania żywności (statyczny tryb pracy, brak wahań temperatur) oraz większa żywotność lodówki.
Lodówka jest bardzo cicha- emituje ona hałas na poziomie jedynie 42 decybeli. W razie jakiejkolwiek awarii nie musimy się o nic obawiać- jedzenie znajdujące się wewnątrz niej zostanie schłodzone nawet do 10 godzin od wystąpienia problemów z dostawą prądu, etc.
Lodówka oświetlana jest światłem LED, które daje wystarczający poziom jakości, by łatwo było używać urządzenia i znaleźć w nim to, czego szukamy. Lodówka posiada praktyczny pojemnik na kostki lodu, pojemnik do przechowywania jaj, a także półki dostosowane do przechowywania butelek.
Ciemna stal nierdzewna jaką wykończona jest lodówka sprawia, iż całość wygląda imponująco i bardzo nowocześnie. Jest to urządzenie uniwersalne i świetnie sprawdzi się w każdej kuchni, dopełniając aranżacje bardzo klasyczne jak i te ultranowoczesne.
Więcej informacji
NoFrostInvertorNoise level 42 dBSuper FreezeSuper CoolLED illuminated interiorF
 • Wymiary (WxSxG): 184,7 x 75,3 x 68,8 cm
 • Klasa energetyczna F
 • No Frost
 • Silnik inwerterowy

 
NEW PXI 3652 X

PXI 3652 X

Amerykańska lodówka Philco PXI3652X o łącznej pojemności 365 litrów w klasie energetycznej F - to łączna pojemność 261 litrów w lodówce i aż 104 litrów w zamrażarce. Urządzenie ma konstrukcję No Frost z najpopularniejszymi trybami SuperCool, SuperFreeze i Holiday, co pozwala ustawiać ją na wiele sposobów zależnie od potrzeb, a żywność jest zawsze dobrze chłodzona, zaś w lodówce nie osadza się szron. Kolejną zaletą oszczędności kosztów jest bardzo cichy silnik inwerterowy, na który firma PHILCO zapewnia 10-letnią gwarancję. Silnik falownika pozwala na to, by odpowiednia temperatura w lodówce stopniowo rosła lub malała- w zależności od indywidualnych potrzeb i ustawień. Temperatura jest utrzymywana na wymaganym poziomie- nie ma tutaj żadnych wahań. Falownik chroni sprężarkę w lodówce przed maksymalnym obciążeniem, a także zapewnia mniej hałasu (jedynie 42 decybele) oraz pozwala oszczędzać energię i chroni urządzenie przed awariami.
Prezentowany model lodówki pozwala zachować żywność w odpowiedniej temperaturze nawet przez 10 godzin w przypadku problemów z dostawami prądu etc. Praktyczne i gustowne oświetlenie LED zużywa minimum energii, a jednocześnie zapewnia idealną jasność wewnątrz lodówki.
Wnętrze lodówki zaprojektowano tak, by było jak najbardziej praktyczne, a korzystanie z niej intuicyjne. Lodówka posiada szklane półki, pojemnik na kostki lodu oraz na jajka, a także półki dedykowane butelkom.
Elegancki wygląd to w największej mierze minimalizm formy oraz kolor stali nierdzewnej- te dwie cechy sprawiają, iż lodówka ta jest idealnym sprzętem do każdej kuchni- zarówno nowoczesnej jak i klasycznej.
Więcej informacji
NoFrostInvertorNoise level 42 dBSuper FreezeSuper CoolLED illuminated interiorF
 • Wymiary (WxSxG): 184,7 x 75,3 x 68,8 cm
 • Klasa energetyczna F
 • No Frost
 • Silnik inwerterowy

 
NEW PX 4011 X

PX 4011 X

Amerykańska chłodziarka PX4011X Side by Side w konstrukcji NoFrost i pojemności 401 litrów. Pojemność lodówki to aż 268 litrów, a do tego dochodzi dodatkowo pojemność zamrażarki, czyli 133 litry. To lodówka, która pozwala zapomnieć o potrzebie rozmrażania jej, ale ma jeszcze kilka innych zalet- m.in. przechowywanie żywności bez zbytniego jej mrożenia i oblodzenia. Multicool wewnętrzny system cyrkulacji powietrza utrzymuje świeżą żywność na dłużej. Oświetlenie 3D LED zapewnia przejrzystość, a także zmniejsza zużycie energii w lodówce. Wiodące funkcje obejmują SuperFreeze, SuperCool, w tym technologię naturalnego jonizatora „ION”, która oczyszcza powietrze w lodówce i pomaga usunąć nieprzyjemne zapachy.
Lodówkę zaprojektowano tak, by można w niej było pomieścić dosłownie wszystko oraz odpowiednio i funkcjonalnie to uporządkować- posiada ona szufladę na świeżą żywność i ryby, osobną szufladę na owoce i warzywa, a także dodatkową półkę na butelki o pojemności 2 litrów- a to nie wszystkie ciekawe rozwiązania, jakie zastosowano w tym modelu.
Lodówka posiada ciekawe wykończenie ze stali nierdzewnej, które świetnie prezentuje się w nowoczesnych kuchniach. Elegancki wygląd oraz cicha praca (43 decybele) sprawiają, iż jest to urządzenie, uniwersalne i idealne do każdej kuchni. Nie musisz przejmować się drobnymi awariami w dostawie prądu i ewentualnym rozmrożeniem żywności- maksymalny czas przechowywania jedzenia w wymaganej temperaturze wynosi nawet 20 godzin, jeśli nastąpiłyby przerwy w dostawie energii.
Roczne zuzycie energii to tylko 365 kWh. Lodówka posiada klasę klimatyczną SN-T, co oznacza, iż idealnie nadaje się ona nawet do pomieszczeń umiejscowionych w strefach tropikalnych.
Więcej informacji
NoFrostInvertorA+Noise level 43 dBSuper FreezeSuper CoolLED illuminated interior
 • Wymiary (WxSxG): 180 x 79 x 70 cm
 • Klasa energetyczna A+
 • NoFrost
 • Naturalny jonizator ION
 • Oświetlenie LED 3D
 • Półka na butelki 2 l

 
NEW PPL 5161 X

PPL 5161 X

Amerykańska lodówka model PPL5161X Side by Side o pojemności 519 litrów z systemem NoFrost. Nigdy więcej nie musisz rozmrażać lodówki ani zamrażarki, nigdy też nie musisz przejmować się nadmiernym szronem na żywności. Multiairflow- wewnętrzny system cyrkulacji powietrza utrzymuje świeżość jedzenia na dużo dłużej. Oświetlenie LED zapewnia odpowiedni poziom jasności wewnątrz lodówki, by korzystanie z niej było i komfortowe, i ekonomiczne. Wiodące funkcje lodówki to SuperFreeze, SuperCool, w tym klasyczne tryby chłodzenia Holiday, Eco i wiele innych.
Lodówki side by side to dziś podstawowe wyposażenie każdej kuchni. Pojemne, przejrzyste i idealne dla kilkuosobowych rodzin- zmieścić w nich można dosłownie wszystko, co trzeba, nawet w przypadku większych zakupów. Prezentowany model zaprojektowano tak, by korzystanie z niego było łatwe i intuicyjne, a służą temu szklane półki, szuflady na owoce i warzywa, a także system przegródek na drzwiach lodówki, na których przechowywać można napoje, wino czy mleko. Lodówka wyposażona jest także w miejsce dedykowane przechowywaniu jaj oraz w kostkarkę do lodu. Pojemność lodówki wynosi 334 litrów, zaś zamrażarki 185 litrów.
Lodówka jest bardzo cicha, a emitowany przez nią hałas to jedynie 42 decybele. Dodatkowym ułatwieniem korzystania z tej lodówki jest opcja automatycznego rozmrażania, jeśli tylko mamy taką potrzebę. Ponadto lodówka ta wyposażona jest w funkcję blokady rodzicielskiej oraz alarmu.
Więcej informacji
NoFrostNoise level 42 dBSuper FreezeSuper CoolLED illuminated interiorParental lockF
 • Wymiary (WxSxG): 178,6 x 91 x 64,3 cm
 • Klasa energetyczna F
 • NoFrost
 • Multi-airflow
 • Automatyczne rozmrażanie
 • Wyświetlacz LED

 
NEW PXI 4551 NFDX

PXI 4551 NFDX

Amerykańska lodówka PHILCO PXI4551NFDX w kolorze ciemnej stali nierdzewnej. Unikalny model w swoim przedziale cenowym o łącznej pojemności 473 litrów w klasie energetycznej F. Urządzenie jest dostępne w wersji Nofrost z najpopularniejszymi trybami SuperCool , SuperFreeze , Sensor Traffic Control i Holiday . Dodatkowym atutem ekonomicznym jest bardzo cichy silnik falownikowy, na który PHILCO udziela 10-letniej gwarancji.
Jeśli szukasz sporej i pojemnej lodówki, to ten model jest właśnie dla Ciebie! Lodówki side by side to lodówki bardzo pojemne, wręcz idealne dla całej rodziny i wtedy, gdy robisz większe zakupy na co dzień. Otwierasz jej podwójne drzwi i widzisz wszystko jak na dłoni- a to dzięki temu, iż lodówka ta jest dobrze zaprojektowana i ma miejsce na dosłownie wszystko. Prezentowany model to aż 270 litrów pojemności lodówki oraz 203 litrów w zamrażarce. Żywność, warzywa i owoce możesz rozmieścić w praktycznych szufladach i na szklanych półkach, zaś na drzwiach lodówki możesz przechowywać mleko, napoje, wino czy soki. Dodatkowo lodówka ta posiada dedykowane miejsce na jaja oraz pojemnik na lód.
Urządzenie pracuje niezwykle cicho- są to jedynie 42 decybele. Jeśli wydarzy się jakaś awaria w dostawach prądu, nie musisz się martwić- żywność będzie przechowywana w odpowiedniej temperaturze nawet przez 10 godzin, nawet gdy kłopoty z prądem będą się przedłużać.
Lodówka posiada wewnątrz oświetlenie LED, które pozwala komfortowo ją użytkować. Kolorystyka ciemnej stali nierdzewnej oraz minimalistyczny charakter lodówki składają się na urządzenie, które idealnie będzie pasowało do ponadczasowych i gustownych wnętrz kuchennych.
Więcej informacji
NoFrostInvertorNoise level 42 dBSuper FreezeSuper CoolLED illuminated interiorF
 • Wymiary (WxSxG): 181 x 83,3 x 65,6 cm
 • Klasa energetyczna F F
 • No Frost
 • Silnik inwerterowy

 
NEW PXI 4551 X

PXI 4551 X

Amerykańska lodówka Philco PXI4551X to wyjątkowy model w swoim przedziale cenowym o łącznej pojemności 473 litrów w klasie energetycznej F. Urządzenie ma konstrukcję Nofrost z najpopularniejszymi trybami SuperCool, SuperFreeze, Holiday i sensoryczną kontrolę ruchu. Dodatkowym atutem ekonomicznym jest bardzo cichy silnik falownikowy, na który PHILCO udziela 10-letniej gwarancji.
To lodówka, która została pomyślana i zaprojektowana tak, by być jak najwygodniejszą w codziennym użyciu. Komplet praktycznych szuflad i półek bardzo ułatwia przechowywanie produktów świeżych, mięs, ryb, a także owoców i warzyw- wszystko ma w lodówce swoje miejsce. Dodatkowo lodówka jest wyposażona w pojemnik do lodu, pojemnik do przechowywania jaj, a także w specjalną półkę do przechowywania większych i mniejszych butelek.
Cała pojemność lodówki to aż 473 litrów, z czego 270 litrów przypada na lodówkę, a 203 na zamrażarkę. Poziom hałasu emitowanego przez lodówkę to jedynie 42 decybele, co jest wynikiem działania bardzo cichego i wydajnego silnika inwerterowego. Silnik taki to niskie zużycie energii oraz stały tryb pracy- nie ma tu więc mowy o żadnych wahaniach temperatur. Jeśli doszłoby do przerw w dostawie prądu, maksymalnym czasem przechowywania żywności w niezmienionych warunkach będzie aż 10 godzin.
Lodówka oświetlona jest światłem LED, posiada także na drzwiach czytelny wyświetlacz LEDowy informujący o wszystkich jej ustawieniach. Kolor stali nierdzewnej sprawia, iż urządzenie wygląda nowocześnie i minimalistycznie, ale i uniwersalnie- lodówka nadaje się więc i do kuchni zaaranżowanych bardzo nowocześnie jak i do tych klasycznych.
Więcej informacji
NoFrostInvertorNoise level 42 dBSuper FreezeSuper CoolLED illuminated interiorF
 • Wymiary (WxSxG): 181 x 83,3 x 65,6 cm
 • Klasa energetyczna F
 • No Frost
 • Silnik inwerterowy

 
NEW PCD 3602 NFDX

PCD 3602 NFDX

Lodówka PCD3602NFDX marki PHILCO to klasyka połączona z elegancją, zamknięta w ciemnym, głębokim kolorze, który idealnie prezentował się będzie w dobrze wyposażonej, nowoczesnej kuchni. Lodówka ta została wyposażona w szereg praktycznych funkcji, by korzystanie z niej było w pełni satysfakcjonujące. Jeśli miałeś już styczność z technologią NoFrost, dzięki której zamrożona żywność nie była posklejana, a produkty dało się szybko doprowadzić do ich pierwotnego stanu, to z pewnością pokochasz nową funkcję Double Frost.
Technologia FrostProtecton pozwala urządzeniu działać niezawodnie nawet w temperaturach do -15 stopni Celsjusza. Marka postawiła przede wszystkim na to, by było Ci wygodnie, dlatego wnętrze lodówki to cały system praktycznych półek, szuflad i innych przegródek, które umożliwią proste przechowywania każdego rodzaju produktu i łatwe po niego sięganie. Lodówka posiada m.in. szufladę FreshStore, która jest odpowiednim miejscem do przechowywania mięsa i ryb, a także innych świeżych produktów jak np. Warzywa czy owoce- szuflada ta zabezpiecza je przed utratą wilgoci i witalności i sprawia, że są dużo dłużej świeże i pełne swoich wartości odżywczych.
Dzięki funkcji MaxiFresh w lodówce Philco PCD 3602 NFDX, środowisko twojego urządzenia zostaje zneutralizowane, a ty możesz przechowywać obok siebie dowolne artykuły, desery obok serów i przyprawione mięso obok owoców! A wszystko to dzięki użyciu węgla aktywnego, który jest idealnym absorbentem nieprzyjemnych zapachów, ale także lotnych związków organicznych czy innych niepożądanych zanieczyszczeń. Otwierając lodówkę nie poczujesz, co znajduje się w niej wnętrzu- intensywny zapach ryby czy ulubionego sera nie rozprzestrzeni się na całą kuchnię.
Lodówka została także wyposażona w wiele innych, przydatnych funkcji, takich jak SuperCool, SuperFreeze, Eco oraz dotykowy wyświetlacz, który pozwoli Ci zaprogramować ustawienia, a także podejrzeć co aktualnie jest ustawione.
Więcej informacji
FrostProtectionDouble NoFrostA++Noise level 42 dBSuper FreezeSuper CoolLED illuminated interior
 • Double NoFrost
 • FrostProtection
 • Klasa energetyczna A++
 • Uchwyt na wino
 • IonFresh

 
PTL 3602 NX

PTL 3602 NX

Jednodrzwiowa lodówka monoklimatyczna Philco PTL3602NX jest wyposażona w szklane półki stałe, które tworzą proste i nietuzinkowe wzornictwo. Klasa energetyczna A++ plasuje ją wśród najbardziej oszczędnych. Wersja kolorystyczna STAL NIERDZEWNA.
Więcej informacji
NoFrostA++Capacity 360 lNoise level 43 dBSuper CoolMeat&FishLED illuminated interior
 • No Frost
 • System Multi Airflow
 • Pojemność chłodziarki 360 litrów
 • Klasa energetyczna A++

 
NEW PCD 3242 NFX

PCD 3242 NFX

Lodówko - zamrażarka PCD3242NFX to urządzenie z technologią Double NoFrost, która znacząco zmienia jakość przechowywania świeżej żywności, ponieważ w przeciwieństwie do technologii NoFrost nie wysusza żywności. Double NoFrost to dwa niezależne obwody, dwa niezależne wentylatory, które pozwalają zachować pełnię wartości i właściwości przechowywanego jedzenia i innych produktów.
Dzięki FrostProtection zamrażarka tej kombinacji będzie działać niezawodnie do temperatury otoczenia -15 ° C. Funkcje FreshStore oraz Mięso i ryby umożliwiają właściwe przechowywanie owoców i warzyw, mięsa i ryb, które dzięki właściwościom tych funkcji będą dłużej świeże. Filtr węglowy MaxiFresh umożliwia przechowywanie żywności w środowisku wolnym od zapachów i bakterii. Jeśli tyle higieny to dla nas wciąż mało, PHILCO wyposażył tą lodówko- zamrażarkę także w antybakteryjny uchwyt oraz uszczelki- dla jeszcze lepszej ochrony żywności i jeszcze wyższych standardów Twojego bezpieczeństwa. Te funkcje to nie tylko gwarancja utrzymania w lodówce bezzapachowego i wolnego od bakterii środowiska, ale i komfort- otwierasz lodówkę i zupełnie nie czujesz intensywnych zapachów wędlin, ryb czy serów.
Lodówko- zamrażarka PCD3242NFX to połączenie najwyższej elegancji z wielofunkcyjnością i świetne urządzenie dla osób lubiących zdrowo żyć. Duża szuflada pozwala wygodnie przechowywać każdą ilość świeżych owoców i warzyw, a pojemna zamrażarka ułatwia przechowywania własnoręcznie wykonywanych mrożonek na bazie tych produktów. Cała pojemność lodówko- zamrażarki to aż 324l, z czego 230 przypada na lodówkę, a 94 na zamrażarkę.
Dotykowy ekran umożliwia wygodne sterowanie lodówką. Lodówka pozwala na ustawienie ekonomicznego trybu EcoResave, który zmniejsza zużycie energii elektrycznej, czy kontrolę temperatury w lodówce i zamrażarce. To lodówka stworzona dla tych, którzy cenią sobie dobry design i oszczędzanie. Roczne zużycie energii utrzymuje się na poziomie 263 Kwh, co daje roczny koszt ok. 160 złotych za energię. Lodówka jest oświetlana światłem LED oraz jest urządzeniem cichym, pracującym na poziomie 42 decybeli.
Więcej informacji
FrostProtectionDouble NoFrostA++Super FreezeSuper CoolMeat&FishLED illuminated interior
 • Double NoFrost
 • FrostProtection
 • Klasa energetyczna A++
 • Szuflada na warzywa z regulacją wilgotności
 • Kolor stali nierdzewnej

 
NEW PCD 3241 NF

PCD 3241 NF

Chłodziarka kombinowana PCD3241NF to urządzenie z technologią Double Narost, która znacząco zmienia jakość przechowywania świeżej żywności, ponieważ w przeciwieństwie do technologii NoFrost nie wysusza żywności. Double NoFrost to dwa niezależne obwody, dwa niezależne wentylatory.
Dzięki FrostProtection zamrażarka tej kombinacji będzie działać niezawodnie do temperatury otoczenia -15 ° C. FreshStore oraz mięsne i rybne przegródki umożliwiają właściwe przechowywanie owoców i warzyw, mięsa i ryb, które dzięki właściwościom tych schowków będą dłużej świeże. Filtr węglowy MaxiFresh umożliwia przechowywanie żywności w bezwonnym i wolnym od bakterii środowisku. Otwarcie zerowe drzwi sprawia, że ​​drzwi nie poruszają się po otwarciu pod kątem 90 °, dzięki czemu można ustawić lodówkę jak najbliżej ściany. Nawet przy otwartych w ten sposób drzwiach możesz wygodnie wysunąć szuflady lodówki i zamrażarki. Wyświetlacz wewnątrz lodówki pozwala na wygodne użytkowanie jej na co dzień, a ekonomiczny tryb Eco pozwala zmniejszyć zużycie energii oraz odpowiednio kontrolować temperaturę.
Całkowita pojemność chłodziarki to aż 324 l- lodówka 230 l i zamrażarka 94 l. Ciekawym rozwiązaniem jaki zastosowano w tym modelu jest antybakteryjne uszczelnienie lodówki oraz antybakteryjny uchwyt, co jeszcze lepiej chroni przechowywaną żywność oraz nas.
Lodówka posiada kolor klasycznej bieli, przez co jest urządzeniem uniwersalnym i nadającym się do każdego wyposażenia i aranżacji kuchni.
Więcej informacji
FrostProtectionDouble NoFrostA+Noise level 42 dBMeat&FishLED illuminated interior
 • Double NoFrost
 • FrostProtection
 • Klasa energetyczna A+
 • Wyświetlacz wewnętrzny
 • Antybakteryjna uszczelka i uchwyt

 
PTL 3352

PTL 3352

Jednodrzwiowa lodówka monoklimatyczna PTL3352 jest wyposażona w sześć półek szklanych, które tworzą proste i nietuzinkowe wzornictwo.Klasa energetyczna E plasuje ją wśród najbardziej oszczędnych.Lodówka posiada objętość użytkową 331 l.
Więcej informacji
Noise level 39 dBLED illuminated interiorReversible doorE
 • Klasa energetyczna E
 • Pojemność użytkowa lodówki 331 l
 • Zużycie energii 113,88 kWh

 
NEW PCS 2641 NX

PCS 2641 NX

Wielofunkcyjna i estetyczna- tak najkrócej można scharakteryzować lodówko- zamrażarkę PCS 2641 NX firmy PHILCO. To idealny sprzęt AGD dla tych, którzy szukają niezawodności i dobrego designu w jednym. Kolor srebrny sprawia, iż jest to lodówka uniwersalna i podkreśli charakter nowoczesnej jak i bardziej klasycznej aranżacji kuchennej.
Pojemność tej lodówko- zamrażarki to aż 264 l, z czego 194 l przypada na lodówkę, a 70 l na zamrażarkę z trzema wygodnymi szufladami. Urządzenie jest bardzo ciche (42 decybele) i energooszczędne- klasa energetyczna A+ i roczne zużycie energii na poziomie 261 kWh.
Producent zadbał o to, by ta lodówka była zarówno designerska jak i praktyczna, tak więc wyposażył ją w komplet szklanych półek oraz praktyczne szuflady i wiszące pojemniki na drzwiach. Przechowasz w niej bez problemu każdy rodzaj produktu, który wymaga chłodnej temperatury lub zamrożenia. Lodówka wyposażona jest w elektroniczny wyświetlacz, który pokazuje panującą wewnątrz temperaturę i ustawienia, i za pomocą którego można te parametry samodzielnie zmieniać. Urządzenie włączy alarm w razie niedomkniętych drzwi.
Standardem w najlepszych lodówkach jest funkcja NoFrost, która znalazła zastosowanie również w tym modelu. Funkcja ta całkowicie eliminuje konieczność rozmrażania lodówki, a to dlatego, iż na bieżaco jej z niej usuwany nadmiar wilgoci przy pomocy wentylatorów. Żywności ani ścian lodówki nie pokrywa zatem szron, a wewnątrz łatwiej jest utrzymać czystość- brak nadmiaru wody to brak rozwijania się bakterii i zero nieprzyjemnych zapachów.
Więcej informacji
NoFrostA+Noise level 42 dBLED illuminated interior
 • NoFrost
 • Klasa energetyczna A+
 • Oświetlenie ledowe
 • Automatyczne rozmrażanie
 • Antybakteryjna uszczelka i uchwyt

 
NEW PCS 2862 X

PCS 2862 X

Lodówko - zamrażarka PHILCO PCS 2862 X w klasie energetycznej A ++ ma pojemność 286 l, z czego 202 l przypada na lodówkę, a 84 l na zamrażarkę. Lodówka Philco PCS 2862 X ze stali nierdzewnej zapewnia higieniczne przechowywanie żywności dzięki antybakteryjnemu uchwytowi i uszczelkom drzwi. Oświetlenie LED zapewnia przejrzystość wnętrza, ale także większą oszczędność energii.
Lodówka i zamrażarka pomyślane i zaprojektowane są tak, by były jak najbardziej komfortowe w codziennym użyciu. Służyć temu mają półki szklane w lodówce (których wysokość można dowolnie regulować) oraz wiszące półki na drzwiach lodówki, a także komplet 3 szuflad w zamrażarce. Zamrażarka posiada ponadto pojemnik na lód, dzięki czemu świeży lód do drinków i innych napojów można mieć zawsze pod ręką. Całość podświetlona jest światłem LED- jasnym i odpowiednio energooszczędnym.
Klasa energetyczna A++ to dbałość o środowisko oraz wymierne oszczędzanie. Lodówko- zamrażarka rocznie zużywa bowiem jedynie 207 kWh energii, a przy tym jest urządzeniem bardzo cichym, którego głośność to zaledwie 40 decybeli.
Minimalistyczny design, smukła sylwetka i kolor stali nierdzewnej czyni z tej lodówki odpowiedni sprzęt AGD do każdej kuchni- tej bardzo nowoczesnej jak i tej ponadczasowo klasycznej.
Więcej informacji
A++Noise level 40 dBLED illuminated interiorReversible door
 • Energetická třída A++
 • Oświetlenie ledowe
 • Antybakteryjna uszczelka i uchwyt

 
PTB 12232 Bi

PTB 12232 Bi

Lodówka z zamrażarką do zabudowy PTB12232Bi z chłodziarką o pojemności 167 litrów, zamrażarką o pojemności 14 litrów i klasą energetyczną F.
Więcej informacji
Noise level 40 dBLED illuminated interiorAcoustic alarmSmartSuperF
 • Lodówka z zamrażarką do zabudowy
 • Klasa energetyczna F
 • Sterowanie elektroniczne
 • System drzwi przesuwanych

 
PTL 12232 Bi

PTL 12232 Bi

Lodówka monoklimatyczna do zabudowy PTL12232Bi o pojemności 199 l z elektronicznym sterowaniem. Klasa energetyczna F plasuje ją wśród najbardziej oszczędnych.
Więcej informacji
Noise level 39 dBLED illuminated interiorAcoustic alarmSmartSuperF
 • Lodówka do zabudowy
 • Klasa energetyczna F
 • Sterowanie elektroniczne
 • System drzwi przesuwanych

 
NEW PCS 2861

PCS 2861

Zależy Ci na oszczędzaniu, a także na dbałości o środowisko? Wybieraj więc modele sprzętu AGD posiadające jak najwyższe klasy energetyczne. Przykładem energooszczędnej i funkcjonalnej lodówki jest PCS 2861 marki PHILCO - jej klasa energetyczna to A+, co czyni tą lodówkę ekonomiczną w działaniu w porównaniu z innymi lodówko- zamrażarkami.
Kupując tą lodówko- zamrażarkę nie musisz martwić się jej rozmrażaniem- w tym urządzeniu zastosowano zautomatyzowany system rozmrażania zamrażalnika, dzięki czemu nie gromadzi się w nim lód i szron, a poszczególne mrożonki nie sklejają się ze sobą. Automatyczny system rozmrażania zdecydowanie ułatwia konserwację i użytkowanie lodówki. Wpływa to także na żywotność samego urządzenia bez brak lodu, który mógłby mieć negatywny wpływ na działanie sprzętu.
Pojemność tej lodówko - zamrażarki to aż 286 l, z czego 202 l to pojemność lodówki, a 84 l zamrażarki. Urządzenie działa bardzo cicho na poziomie 41 decybeli.
Biała lodówka o minimalistycznym designie sprawdzi się w niemal każdej kuchni- wszędzie tam, gdzie stawia się na klasykę i funkcjonalność. Spora pojemność lodówki i zamrażarki sprawiają, iż jest to sprzęt AGD odpowiedni dla większej rodziny, w którym można przechować dosłownie wszystko. Komplet szklanych półek, przegródek i szuflad pozwala łatwo ułożyć w lodówce każdy rodzaj żywności i napojów, a sięganie po nie jest bardzo wygodne.
Więcej informacji
A+Noise level 41 dBLED illuminated interiorReversible door
 • Klasa energetyczna A+
 • Oświetlenie ledowe
 • Antybakteryjna uszczelka i uchwyt

 
NEW PCS 2682 E

PCS 2682 E

Lodówko - zamrażarka Philco PCS2682 E o szerokości 54 cm, posiada antybakteryjny uchwyt i uszczelkę drzwi, które zapobiegają osadzaniu się bakterii na uchwycie oraz w uszczelce. Zmniejsza to ilość bakterii, które dostają się do wnętrza lodówki i zamrażarki, a także przyczynia się do zwiększenia higieny przechowywania żywności. Przejrzystość przechowywanej żywności, a także większą oszczędność energii w lodówce zapewnia oświetlenie LED.
Całkowita pojemność lodówki to aż 268 l, z czego 184 l przypada na lodówkę, a 84 l na zamrażarkę. Lodówka posiada klasę energetyczną E, która jest klasą najwyższą i pozwala generować dużo niższe koszty eksploatacji urządzenia. Roczne zużycie energii to w tym wypadku jedynie 221 kWh.
Minimalistyczna budowa oraz klasyczny kolor biały sprawiają, iż model ten jest modelem bardzo uniwersalnym, który z powodzeniem sprawdzi się w każdej kuchni. To lodówko- zamrażarka odpowiednia, jeśli szukasz urządzenia kompaktowego, ale pojemnego i oszczędnego. Lodówka pracuje bardzo cicho, a poziom hałasu jaki emituje to jedynie 40 decybeli.
Więcej informacji
Noise level 40 dBLED illuminated interiorReversible doorE
 • Klasa energetyczna E
 • Oświetlenie ledowe
 • Antybakteryjna uszczelka i uchwyt

 
NEW PCS 2682

PCS 2682

Lodówko - zamrażarka Philco PCS2682 o szerokości 54 cm, posiada antybakteryjny uchwyt i uszczelkę drzwi, które zapobiegają osadzaniu się bakterii na uchwycie oraz w uszczelce. Zmniejsza to ilość bakterii, które dostają się do wnętrza lodówki i zamrażarki, a także przyczynia się do zwiększenia higieny przechowywania żywności. Przejrzystość przechowywanej żywności, a także większą oszczędność energii w lodówce zapewnia oświetlenie LED.
Całkowita pojemność lodówki to aż 268 l, z czego 184 l przypada na lodówkę, a 84 l na zamrażarkę. Lodówka posiada klasę energetyczną A++, która jest klasą najwyższą i pozwala generować dużo niższe koszty eksploatacji urządzenia. Roczne zużycie energii to w tym wypadku jedynie 202 kWh.
Minimalistyczna budowa oraz klasyczny kolor biały sprawiają, iż model ten jest modelem bardzo uniwersalnym, który z powodzeniem sprawdzi się w każdej kuchni. To lodówko- zamrażarka odpowiednia, jeśli szukasz urządzenia kompaktowego, ale pojemnego i oszczędnego. Lodówka pracuje bardzo cicho, a poziom hałasu jaki emituje to jedynie 40 decybeli.
Więcej informacji
A++Noise level 40 dBLED illuminated interiorReversible door
 • Klasa energetyczna A++
 • Oświetlenie ledowe
 • Antybakteryjna uszczelka i uchwyt

 
NEW PCS 2681

PCS 2681

Jeśli szukasz klasycznej i praktycznej, a przy tym niezawodnej lodówki to model PCS 2681 PHILCO właśnie taki jest. To lodówka stworzona z myślą o wygodnie i funkcjonalności, ale również wykończona z najwyższą dbałością o detale, dlatego może stać się ozdobą niejednej gustownej kuchni.
Lodówka posiada klasę energetyczną A+, co pozwala na zredukowanie wydatków na prąd w porównaniu do lodówek w niższych klasach energetycznych. Daje to roczny poziom zużycia energii oscylujący około 257 kWh.  Jej całkowita pojemność to aż 268 l, z czego 184 l to pojemność chłodziarki, a 84 l to pojemność zamrażarki.
Wnętrze tej lodówko- zamrażarki pomyślane jest tak, by było jak najwygodniejsze do przechowywania różnych rodzajów żywności oraz napojów. Wnętrze lodówki to 3 szklane półki, których wysokość możesz sam regulować. Do tego praktyczna i pojemna szuflada na świeże produkty- np. Mięsa lub warzywa czy owoce, oraz system przegródek na drzwiach, gdzie trzymać możesz chociażby butelki z napojami czy z mlekiem. Całość oświetlono jasnym, a zarazem oszczędnym światłem LED, a więc po otwarciu lodówki można łatwo sięgnąć po wybraną rzecz z jej wnętrza. Całość zabezpieczona jest antybakteryjnymi uszczelkami i antybakteryjnym uchwytem, które zostały zastosowane z myślą o najwyższym poziomie higieny żywności.
Lodówka umożliwia obustronny montaż drzwi, jest urządzeniem bardzo cichym- generowany przez nią hałas to jedynie 40 decybeli.
Więcej informacji
A+Noise level 40 dBLED illuminated interior
 • Klasa energetyczna A+
 • Oświetlenie ledowe
 • Antybakteryjna uszczelka i uchwyt

 
PTL 8211 BU

PTL 8211 BU

Lodówka do zabudowy PTL8211BU zapewni bezpieczeństwo i różnorodność przechowywanej żywności dzięki półkom z hartowanego szkła i nośnością do 25 kg. Szklane półki tworzą proste i nietuzinkowe wzornictwo.
Więcej informacji
A+Noise level 44 dBCapacity 133 l
 • Lodówka do zabudowy
 • Klasa energetyczna A+
 • Możliwość zmiany kierunku otwierania drzwi
 • System stałych drzwi Door on Door

 
NEW PT 2122

PT 2122

Dwudrzwiowa lodówka PT2122 z zamrażalnikiem w klasie energetycznej A++. Jeśli szukasz klasycznej i kompaktowej lodówki, to ten model jest idealny właśnie dla Ciebie. Zgrabne wymiary, a przy tym 100% funkcjonalności sprawiają, iż lodówka PT2122 sprawdzi się w niejednej dobrze wyposażonej kuchni. Pojemność lodówko- zamrażarki wynosi 212 litrów, z czego 171 l przypada na lodówkę, a 41 na zamrażarkę.
Lodówka ta posiada wewnątrz pojemną szufladę co jest zaletą zwłaszcza dla osób lubiących przechowywać owoce i warzywa. Jej wnętrze wyposażone jest ponadto w komplet szklanych półek, których wysokość można dowolnie regulować. Drzwi lodówki posiadają także wygodne półki, na których ustawisz to, po co sięgasz najczęściej i co warto mieć wprost na wyciągnięcie ręki- mleko, napoje, ketchup, etc.
Model ten został zaprojektowany tak, by móc użyć go w każdej kuchni, a zatem posiada on dwoje drzwi- do lodówki i do zamrażarki, które można swobodnie obracać według potrzeby. To lodówka wysoce energooszczędna, której dzienny pobór mocy to jedyne 0,46 kWh, co w skali roku przekłada się na 168 kWh i koszt około 103 złotych za prąd. By było zarówno funkcjonalnie jak i energooszczędnie w lodówce tej zainstalowano oświetlenie LED, które pozwala wygodnie ją użytkować.
Lodówka PHILCKO PT2122 to urządzenie ciche, a poziom hałasu z jakim pracuje to jedynie 42 decybele.

Więcej informacji
A++Capacity 171 l / 41 lNoise level 42 dBReversible door
 • Klasa energetyczna A++
 • Oświetlenie LED 1,5 W
 • Pojemność lodówki / zamrażarki 171/41 l

 
NEW PTB 1183

PTB 1183

Lodówko - zamrażarka PTB1183 marki PHILCO to kompaktowe urządzenie, które sprawdzi się wzorowo w niedużej kuchni, w domku letniskowym, biurze czy w akademiku. Niewielka, ale pozwalająca przechowywać w niskiej temperaturze całkiem sporo produktów. Pojemność chłodziarki to 105 l, a zamrażarki 14 l w połączeniu z dobrze zaprojektowanym wnętrzem sprawiają, iż zmieścić w tej lodówce można dokładnie wszystko to, co chcemy.
Lodówko- zamrażarka wyposażona jest w środku w komplet szklanych półek, których wysokość można dowolnie regulować. Dodatkowe półki znajdują się także na drzwiach, by maksymalnie wykorzystać całe wnętrze do przechowywania- na drzwiach znajduje się m.in. praktyczna półka do przechowywania 2 litrowych butelek. Po otwarciu lodówki ukazuje nam się wnętrze urządzenia, które jest bardzo przejrzyste i funkcjonalne, a dodatkowo oświetlone światłem LED- oszczędnym oraz pozwalającym wygodnie korzystać z lodówki i widzieć co mamy w niej pod ręką. Lodówką tą można sterować mechanicznie za pomocą pokrętła ze 7 stopniową skalą poziomu temperatury.
Klasa energetyczna tej lodówki to A+++. Co sprawia, iż jest ona urządzeniem bardzo energooszczędnym. Świadczy o tym dzienny pobór mocy na poziomie 0,26 kWh. Lodówka jest także cicha- emisja hałasu w przypadku tego modelu to jedynie 39 decybeli.
Nie tylko wnętrze lodówki jest dobrze pomyślane, ale także jej zewnętrzny design. Lodówka posiada biały kolor, dzięki temu wygląda nowocześnie i uniwersalnie, a dodatkowo ma uchwyt ze stali nierdzewnej, który całości nadaje nowoczesnego i niebanalnego charakteru.
Więcej informacji
A+++Capacity 105 l / 14 lNoise level 39 dBLED illuminated interiorReversible door
 • Klasa energetyczna A+++
 • Sterowanie mechaniczne
 • Oświetlenie ledowe
 • Półka na butelki 2 l

 
PTB 1931

PTB 1931

Jednodrzwiowa lodówko zamrażarka  Philco PTB 1931 jest popularna ze względu na swoja wysokości 123 cm i pojemnośc 179 l/17 l.
Więcej informacji
Noise level 41 dBLED illuminated interiorReversible doorF
 • Klasa energetyczna F
 • Sterowanie mechaniczne
 • Oswietlenie LED
 • Zmiana kierunku otwierania drzwi

 
NEW PTB 1132

PTB 1132

PHILCO PTB 1132 to chłodziarko zamrażarka, która z powodzeniem sprawdzi się w każdej kuchni. Kompaktowe rozmiary sprawiają, iż jest to idealny sprzęt dla niedużej rodziny, a także może być świetnym rozwiązaniem w biurze lub w akademiku. Lodówka posiada biały kolor, jej łączna pojemność to 113 l, z czego 97 l przypada na lodówkę, a 16 l na zamrażarkę. Urządzenie pracuje w klasie energetycznej F, co oznacza, iż jest to sprzęt ekonomicznie zużywający prąd.
To lodówko- zamrażarka dla każdego, kto szuka urządzenia niedużego, ale nowoczesnego oraz pozwalającego oszczędzać. Roczne zużycie energii to w tym wypadku jedynie 175 kWh.
Lodówka posiada dobrze i praktycznie zaprojektowane wnętrze, w którym znajdziemy półki ze szkła z regulowaną wysokością, półki na drzwiach- w tym dedykowana półka na 2 l butelki oraz szufladę przeznaczoną do przechowywania świeżych produktów, jak np. owoce lub warzywa. Mimo niewielkich rozmiarów, wnętrze lodówki i zamrażarki jest bardzo pojemne i można w nim przechowywać każdą kategorie produktów, a także kosmetyki czy lekarstwa.
Lodówka ta jest urządzeniem bardzo cichym- jej poziom hałasu to jedynie 39 decybeli.
Więcej informacji
Noise level 39 dBLED illuminated interiorReversible doorF
 • Klasa energetyczna F
 • Sterowanie mechaniczne
 • Oświetlenie ledowe
 • Półki w drzwiach na butelki 2 l

 
NEW PTB 911 X

PTB 911 X

PHILCO PTB 911X to lodówko - zamrażarka w bardzo kompaktowym rozmiarze. To właśnie nieduże rozmiary sprawiają, iż może być ona wykorzystywana na wiele sposobów- jako urządzenie chłodzące w kawalerkach, gdzie mieszka jedna czy dwie osoby, w akademikach, w biurach- może być także wykorzystana jako dodatkowa lodówko- zamrażarka w spiżarni lub jako nieduże urządzenie do przechowywania kosmetyków czy lekarstw.
Nieduża nie oznacza, że niepojemna. PHILCO troszczy się o to, by każdy model lodówek tej marki był odpowiednio zaprojektowany i wygodny. Lodówka posiada pojemność 91l, a do tego dochodzi zamrażarka o pojemności 12 l, co łącznie daje aż 103l pojemności. Urządzenie wyposażone jest w system półek oraz szufladę przeznaczoną do przechowywania warzywa i owoców i pozwalających zachować je w pełnej świeżości na długo. Urządzenie posiada klasę energetyczną A+, co czyni je bardzo energooszczędnym, stanowiąc sporą zaletę dla kogoś, kto szuka lodówki niedużej, oszczędnej, ale i nowoczesnej.
Nowoczesny wygląd i kolor srebrny sprawiają, iż jest to lodówka, która dobrze prezentować się będzie w każdej dobrze urządzonej kuchni. Lodówka PTB 911X jest urządzeniem cichym, które emituje hałas na poziomie jedynie 40 decybeli.
Więcej informacji
A+Noise level 40 dBReversible door
 • Klasa energetyczna A+
 • Sterowanie mechaniczne
 • Hałas 40 dB

 
NEW PTB 911 W

PTB 911 W

Jednodrzwiowa lodówka Philco PTB911W z zamrażalnikiem o pojemności 12 l, w klasie energetycznej A+ i niewielkich wymiarach, nadaje się do mniejszych pomieszczeń.  Lodówka doskonale nadaje się do niewielkiej kuchni i dla studenta, świetnie sprawdzi się także w niewielkim biurze jako chłodziarka dla pracowników, w której zawsze zostawić można swój lunch. Pojemność lodówki to 91l. Wewnątrz znajdują się dwie szklane półki i pojemna szuflada na warzywa i owoce. Drzwi także wyposażone są w podwieszane półki, na których można przechowywać puszki z napojami, butelki, kartony czy słoiki.
Prezentowany model lodówki posiada klasę energetyczną A+, co sprawia, iż jest to urządzenie energooszczędne- roczne zużycie energii to w tym przypadku 11 kWh. Lodówkę możemy sterować manualnie za pomocą pokrętła, które umożliwia ustawienie odpowiedniej temperatury. To świetny sprzęty dla każdego, kto szuka lodówki oszczędnej, nowoczesnej i cichej- poziom hałasu emitowany przez tą lodówkę to jedynie 40 decybeli.
Więcej informacji
A+Noise level 40 dBReversible door
 • Klasa energetyczna A+
 • Sterowanie mechaniczne
 • Hałas 40 dB

 
 

O firmie

O firmie

Nazwa Philco stała się dla kilku generacji konsumentów symbolem wysokiej jakości urządzeń - przede wszystkim pralek.

Więcej